Nowości Jest 127 produktów.

Aktywne filtry

Stojąca dekoracja, wys. 50 cm

Olśniewająca stojąca dekoracja w złotym kolorze. Jest to przepiękna stojąca dekoracja która może zdobyć każde wnętrza.  Idealnie nadaje się na prezent. Wykonana jest z aluminium. Wym. wys. 50 cm, szer. ozdoby 39 cm, szer. podstawki 10,5x10,5 cm.

214,00 zł Brutto

Łódka Tiziano, ceramiczna ozdoba, wym.25x11 cm

Ceramiczna łódka firmy Tiziano jest to dekoracyjne naczynie które wpasuje się w większość wnętrz. Jej przepiękny śmietanowy kolor sprawia że dekoracja staje się bardziej dekoracyjna. Łódka wykonana jest z ceramiki. Wymiary: wys.11 cm, szer.25 cm. Do łódki można dopasować inne dekoracje z firmy Tiziano dostępne na  naszej strony.

72,00 zł Brutto

Muszla Tiziano, ceramiczne naczynie, wym. 33x32 cm

Ceramiczna muszla firmy Tiziano jest to bardzo oryginalne i  dekoracyjne naczynie. Idealnie nadaje się do nietuzinkowych wnętrz. Zachwyci nawet najbardziej wymagających. Występuje w śmietanowym kolorze. Naczynie wykonane jest z ceramiki. Wymiary: szer.32cm, dł.33 cm. Do muszli można dopasować inne dekoracje z firmy Tiziano dostępne na naszej strony.

104,00 zł Brutto

Dekoracyjna wiśnia, złota dekoracja do domu, wys.89 cm

Dekoracyjna wiśnia, to niezwykle efektowna ozdoba w przepięknym złotym kolorze. Może być dekoracją salonu, sypialni czy też holu w Waszym wnętrzu. Przepięknie się błyszczy i niesamowicie prezentuje. Wykonana jest z ceramiki. Wymiary: wys. całkowita 89 cm, wys. wiśni 31 cm, szer. 35 cm. Na naszej stronie występuje w trzech rozmiarach.

462,00 zł Brutto

Dekoracyjna wiśnia, złota dekoracja do domu, wys. 40 cm

Dekoracyjna wiśnia, to niezwykle efektowna ozdoba w przepięknym złotym kolorze. Może być dekoracją salonu, sypialni czy też holu w Waszym wnętrzu. Przepięknie się błyszczy i niesamowicie prezentuje. Wykonana jest z ceramiki. Wymiary: wys. całkowita 40 cm, wys. wiśni 15cm, szer. 17 cm. Na naszej stronie występuje w trzech rozmiarach.

122,00 zł Brutto

Dekoracyjna wiśnia, złota dekoracja do domu, wys. 66 cm

Dekoracyjna wiśnia, to niezwykle efektowna ozdoba w przepięknym złotym kolorze. Może być dekoracją salonu, sypialni czy też holu w Waszym wnętrzu. Przepięknie się błyszczy i niesamowicie prezentuje. Wykonana jest z ceramiki. Wymiary: wys. całkowita 66 cm, wys. wiśni 23 cm, szer. 25 cm. Na naszej stronie występuje w trzech rozmiarach.

212,00 zł Brutto

Dekoracyjny kwietnik, kwietnik na nóżkach, wys. 27,5 cm

Ten dekoracyjny kwietnik jest wykonany z metalu. Bardzo ładnie komponuje się z kwiatami. Przez swoją prostą linię wpasuje się w każde otoczenie.Osłonka jest w matowym czarnym kolorze, a nóżki w matowym złotym. Całość bardzo ładnie ze sobą wygląda Wymiary: wys. całkowita 27,5cm, głębokość naczynia 18,5cm, śr. 19cm. Na naszej stronie występują w trzech rozmiarach.

115,00 zł Brutto

Czerwony flowerbox, pudełko z kwiatami, wys. 35 cm.

Czerwony flowerbox to prześliczne flokowane pudełko w kolorze soczystej czerwieni.  W pudełku zostały bardzo starannie ułożone kwiaty syntetyczne wysokiej jakości. Cała kompozycja wygląda jak bujny bukiet żywych kwiatów. Zadowoli nawet najbardziej wymagającego miłośnika ładnych rzeczy.  Idealnie nadaje się jako prezent. Wymiary kompozycji: wys. 35 cm, śr. 29 cm. Wymiary pudełka: wys. 18 cm, śr....

128,00 zł Brutto

Lawendowa róża, flower box z różami, wys. 19 cm

Lawendowa róża to flower box z różami w kolorze lawendowy. Bardzo ładne, syntetyczne róże w stonowanym kolorze lawendy zostały  starannie ułożone. Kompozycja została ułożona w uroczym,  wzorzystym pudełku. Idealnie nadaje się jako prezent. Wymiary kompozycji: wys. 19 cm, szer. 25 cm. Wymiary pudełka: wys. 11 cm, szer. 21 cm.

56,00 zł Brutto

Różowe kwiaty, flower box pełen różu, wys. 24 cm

Różowe kwiaty to kompozycja pełna wielu odcieni różu. Kwiaty zostały starannie ułożone i skomponowane kolorystycznie tak żeby całoś prezentowała się doskonale.  Różnorodność kwiatów syntetycznych wysokiej jakości użytych w kompozycji powoduje że całość wygląda jak bukiet żywych kwiatów. Może to być idealny prezent dla kogoś lub piękna dekoracja Twojego wnętrza. Wymiary kompozycji: wys. 24 cm,...

138,00 zł Brutto

Aluminiowe ozdobne naczynie , wys.14 cm

Efektowne i eleganckie w swoim wyglądzie naczynie, idealnie może sprawdzić  się jako dekoracja salonu, łazienki czy sypialni.  Naczynie tworzy formę miski. W całości wykonane jest z aluminium w srebrnym kolorze. Wymiary: wys.14 cm, szer.22 cm, dł.39 cm.

246,00 zł Brutto

Aluminiowe ozdobne naczynie, wys. 10 cm

Efektowne i eleganckie w swoim wyglądzie naczynie, idealnie może sprawdzić  się jako dekoracja salonu, łazienki czy sypialni.  Naczynie tworzy formę prostokątnego talerza. W całości wykonane jest ze srebrnego aluminium. Wymiary: wys.10 cm, szer.26 cm, dł.53 cm.

314,00 zł Brutto